Regulamin Serwerów Elita

&3. Conan Exiles PVE

5.1.  W tej grze obowiązują również podpunkty z regulaminu ogólnego

5.2.  Na mapie tribe może mieć maksymalnie 10k struktur w tym:

a) bazę główną

b) bazę wypadową (koło bólu)

 5.3.  Struktury tymczasowe tj. Klatki, małe budowle tzw. schrony, koła bólu, kolce, ogniska i inne powinny być usunięte zaraz po opuszczeniu terenu, na którym się znajdują. Nie zaśmiecaj serwera.

5.4.  Jeśli budujesz bazę prosimy o robienie tego z głową aby nie blokować przejść lub elementów fabularnych. Dokładnie sprawdź teren na jakim się chcesz wybudować czy nie ma tam czegoś co zablokujesz. Jeśli coś zostanie zablokowane będziesz musiał taką bazę przenosić.

5.5.  Kategoryczny zakaz budowania w Dolinie Azgardu.

5.6.  Administracja ma prawo do usunięcia bazy lub niewolników plemienia. Przyczynę usunięcia pozna tylko osoba której przedmioty zostaną skasowane.

5.7.  Gracze którzy nagminnie będą łamać regulamin dotyczący ilości baz zostawiania fundamentów łóżek itd zostaną ukarani skasowaniem wszystkich struktur plemienia.

5.8.  Czas rozpadu struktur został dezaktywowany, a po 15 dniach od ostatniego zalogowania się gracza jego budynki zostają przejęte i zlikwidowane lub wystawione na licytacje.

5.9.  Licytacji podlega wyposażenie baz oraz zawartość schowków, a każdy gracz ma prawo wzięcia w tym udziału.

5.10.  Administracja daje ogłoszenie kiedy, gdzie i na jakich zasadach odbywać się będą aukcje.

5.11.   Po przejęciu bazy poprzedni właściciele nie mają już prawa do swojego dobytku.

5.12.  Gracze nie mogę prowadzić Licytacji baz lub itemków.

5.13.  Zakaz lurowania NPC na czyjeś budynki.

5.14.  Pozostawione zwierzęta lub niewolnicy luzem na mapie będą kasowani.

5.15.  Każdy trible może posiadać max dwa koła bólu i jeden pokój map.

5.16.  Zakaz zabudowania baz w miejscach gdzie są duże złoża surowców.

5.17.  Aby nie psuć rozrywki nowym graczom zabrania się dawania na start jakichkolwiek itemów, niewolników, brania na bosy i pomagania w expieniu. Po to są pakiety startowe. Niech się ktoś trochę rozbuduje i pozna resztę społeczności. (Nowy gracz to ten co nie przekroczył 60 poziomu)

5.18.  Zabrania się rozdawnictwa niewolników i itemów innym graczom jeśli opuszczasz serwer (psuje to rynek)

5.19.  Nie zwracamy żadnych itemów ani niewolników jeśli zostały one stracone poprzez błąd gry lub nieuwagę gracza

5.20. Nie jesteśmy w stanie upilnować wszystkich graczy. Dlatego dla porządku i bezpieczeństwa  po wylogowaniu postać znika. Pamiętaj aby itemki zostawić w szafkach a bazę mieć zamkniętą.

5.21. Na serwerze dla graczy wybudowane jest miasto. to tam macie możliwość handlu skupu surowców, misje dodatkowe i wiele więcej. Miasto wybudowane jest poza obszarem mapy, dlatego dla bezpieczeństwa waszego, jak i serwera jest kategoryczny zakaz przechodzenie poza mury miasta. Jeśli ktoś się tego dopuści zostanie natychmiast zbanowany.