Serwer Conan Exiles

Serwer Conan Exiles

Nowy Serwer

Conan Exiles w całkowicie innej odsłonie trafił na nasze serwery.

Po długim czasie gra doczekała się dużej aktualizacji, co całkowicie odmienia rozgrywkę we wcześniej znanym nam Conanie. Pierwszy nasz serwer Conan Exiles jest to typowa Vanilla z lekkimi poprawkami w ratach w niektórych miejscach. Chcemy wraz z wami dokładnie poznać jak zmienił się świat aby kolejne serwery mogły być dla was jeszcze większym zaskoczeniem.

Całkowicie odmienione budowanie, które jest naprawdę dobrze zrobione. Nowe postacie w wioskach inny system rozdawania pkt doświadczenia i najważniejsze Magia. Oczywiście zmian jest o wiele więcej dlatego warto jest się o tym przekonać samemu grając w tą grę na jednym z naszych serwerów:

Elita Gier [PL] – Mroczne Czasy             IP: elitagier.ddns.net:27005

Zapewne będą pytania a co z serwerem modowanym? Poczekamy aż mody się zaktualizują i dostosują do nowej wersji i jeśli będą chętni powstanie drugi serwer Conan z modami. Ten co jest aktualnie otrzyma tylko modyfikację Pippi. Dla tych którzy nie wiedzą, jest to bardziej program niż mod dla administracji ułatwiający zarządzanie serwerem oraz daje możliwość przygotowania dla was zadań i wyzwań.

Do zobaczenia w grze i powodzenia

Dodaj komentarz