DBAMY O TWOJE DANE

Polityka Prywatności

Regulamin Sklepu

 1. Rozwijamy się dzięki waszym dotacją, dlatego udostępniliśmy dla was sklep aby nasza oferta była bardziej przejrzysta oraz ciekawsza.
 2. Jakiekolwiek dane, które otrzymujemy w ramach darowizny, lub poprzez sklepik na stronie są tylko i wyłącznie do wglądu właściciela serwisu i nie są udostępniane osoba trzecim, ani wykorzystywane w jakikolwiek sposób.
 3. Dane Osobowe przetwarzane są w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.
 4. Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane zmiany ich a nawet skasowania. 
 5. Każdy przedmiot wirtualny, który posiada gracz ze sklepu na serwerze lub od administracji nie jest jego osobistą własnością, zaś może go swobodnie używać na naszych serwerach.
 6. W momencie zmiany ustawień, nowego startu sezonu, lub wyłączenia danego serwera administracja nie zwraca środków, ani itemów za zakupione wcześniej rzeczy wirtualne. (chyba że zostało to wcześniej ustalone)
 7. Darowizny na rozwój serwisu wykonuje się poprzez zakupy w sklepiku na stronie elitagier.pl.
 8. Każdy użytkownik ma do dyspozycji w swoim profilu portfel, który może zasilić poprzez paypal, kartą, przelewy24, blik, lub paysafecard. Ta ostatnia metoda wymaga kontaktu z administracją.
 9. Gdy dokonasz zakupu nie możesz żądać zwrotu pieniędzy ani wymiany itemu.
 10. Po zakupie otrzymujemy wiadomość kto co zakupił. Dobrym i najszybszym sposobem kontaktu z nami jest Discord poprzez Ticket.
 11. Każdy zakupiony towar musi aktywować lub dać tobie administracja na danym serwerze. Niestety Itemki nie wskakują automatycznie do eq.