DBAJ Z NAMI O ELITĘ GIER

ZGŁOSZENIE

Oto jakie obowiązki mają dane stanowiska:

Administratorma pełne uprawnienia administracyjne na serwerze wraz z możliwością zarządzania swoją kategorią na discordzie i blokadą osób łamiących regulamin. Aktywnie odpowiada na tickety, pomaga graczom oraz organizuje eventy. Może sam dobierać sobie support.
Support to pomocnik, nie ma uprawnień administratora, pomaga jako zwykły gracz. Ma dostęp do ticketów, aby odpowiadać na pytania przy których nie potrzeba uprawnień. Na discordzie ma możliwość wyciszenia osób łamiących regulamin.
Pomoc Technicznapomaga po technicznej stronie serwera, ma wiedze potrzebna do zarządzania serwerami tylko po stronie technicznej. Nie zajmuje się pomaganiem na serwerze w grze.
Promotorpromuje nasz DC i serwery, zajmuje się reklamą oraz szuka partnerów do wymiany linków.
Moderator Portali Społecznościowychma dostęp do zarządzania profilami Elity Gier na portalach społecznościowych. Zarządza nimi i pilnuje aby wszystkie aktualności i nowości z DC i życia serwerów były na bieżąco aktualizowane.
Własny serwerosoba decydująca prowadzić całkowicie od podstaw własny serwer wedle własnych zasad i ustawień pod nazwą i logiem Elity Gier. Musi przestrzegać naszego regulaminu ogólnego, a na swoim serwerze pełni ona rolę administratora. Wyraża także zgodę i jest świadoma tego że serwer wraz ze wszystkimi danymi jest własnością Elity Gier.

Nick proszę podać wraz z numerem po # (np. Robert#4512)
Ile masz lat?
Adres email do kontaktu.
Od kiedy jesteś aktywnym graczem u nasz na serwerach, lub jesteś aktywny na dc
Jakie stanowisko ciebie interesuje i na jakie składasz formularz.
Jaki serwer ciebie interesuje? Podaj tytuł gry.
Ile godzin masz przegrane w tej grze?
Napisz kilka słów o sobie czemu ty nadajesz się na wybrane przez siebie stanowisko.