REGULAMIN SERWERÓW ELITA

7 DAYS TO DIE

 1. W tej grze obowiązują również podpunkty z regulaminu ogólnego
 2. Każdy z graczy otrzymuje możliwość postawienia dwóch bloków prawa własności
 3. Na wszystkich serwerach PVE Blok Prawa Własności ma ważność jednego roku od postawienia. Dlatego budynki zdewastowane lub niekompletne mogą być kasowane przez Administrację.
 4. Zakaz robienia hord na cudzej bazie, celowego ściągania zombie aby uszkodzić czyjś budynek, nawet jeśli jest to już budynek opuszczony będzie karane. (takie informacje zapisują się w logach) i dobrze wiadomo kto to robi
 5. Zakaz szukania baz z otwartymi drzwiami przeszukiwania szafek lub zabierania przedmiotów z pieców i innych miejsc, które nie nalezą do gracza. Każde zabranie przedmiotu z nieswojej bazy nawet gdyby była to baza bez drzwi będzie traktowane jako kradzież.
 6. Kategorycznie nie wolno osiedlać się w żadnych domach z gry. Powód jest prosty – w tych budynkach są do wykonania zadania otrzymane przez handlarzy (osiedlanie blokuje respy i wykonywanie zadań) Każdy przejęty budynek będzie natychmiast resetowany do stanu sprzed przejęcia bez wcześniejszego ostrzeżenia. Budujemy swoje budynki.
 7. Jeśli ktoś zaczyna misję, zadania związane w niej i łupy są wyłącznie dla graczy, którzy je aktywowali.
 8. Baza powinna być kompletną konstrukcją szczelnie zamkniętą wraz z zablokowanymi drzwiami oraz zamkniętymi skrzynki. Nie zostawiajcie baz niekompletnych i nie zachęcajcie do tego aby was obrobili
 9. Jeśli w trakcie gry lub po zalogowaniu okaże się że jesteś w czyjejś bazie, natychmiast poinformuj o tym administrację poprzez discord
 10. Nie wolno podnosić i zabierać zawartości plecaków graczy, którzy zginęli jest to złodziejstwo i właśnie tak będzie to traktowane.
 11. Automaty sprzedające ustawiamy tylko w lobby w wyznaczonych miejscach poprzez tarcze na ziemi. Automatów nie stawiamy przy bazach. Wszystkie automaty postawione przez graczy przy bazach a nie w lobby będą kasowane a przedmioty w nich się znajdujące przepadną. Centrum handlu na serwerze jest Lobby.
 12. Każdy gracz może mieć w lobby jeden automat wynajęty i jeden automat prywatny. Wspierający mają możliwość postawienia większej ilości automatów. Więcej na DC
 13. Lobby nie jest chronione aby gracze mogli stawiać automaty. Jakiekolwiek uszkodzenie budynku, lub pozostanie w lobby podczas hordy będzie karalne.
 14. Jeśli zabraknie miejsca na automaty, lub nie będzie wolnych maszyn do wynajęcia prosimy o kontakt z administracją.
 15. Każdą kopalnie prosimy o zabezpieczenie tak aby inni nie wpadli w wyrąbane dziury. Prosimy zakrywać same wejście.
 16. Zakaz celowego wyburzania budynków lub tworzenia kraterów aż do samego dna mapy oraz zawalania dużych ilości ziemi. (traktowane będzie to jako działanie na szkodliwość serwera)
 17. Bazę budujemy w wyznaczonym terytorium jaki pokazuje claim block i na wysokość nie przekraczając 25 bloków a pod sama ziemię można do maksymalnej głębokości.
 18. Wszystkie pojazdy w tym drony czasem potrafią się zbugować, zapadać pod mapę lub znikać. Jest to odwieczny problem tej gry. Trzymanie w pojazdach itemków robicie na własną odpowiedzialność. Jeśli taki problem was spotka proszę poczekać do 30 min na zgłoszenie zaginięcia pojazdu lub drona, ponieważ w tym czasie 50% pojazdów wraca na swoje miejsce. Jeśli faktycznie okaże się że takowy pojazd miałeś otrzymasz jego zwrot. Zawartości bagażników nie będziemy oddawać.